Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 1
Slide 2
Slide 3
previous arrow
next arrow

Staf i kualifikuar

Staf i kualifikuar dhe i përkushtuar për të ofruar shërbim më të mirë.

Çmime Ekonomike

Çmimet më të mira në treg për produktet më të kërkuara. AnnA Market është një zgjidhje ekonomike.

Kujdes Maksimal

Vlerësim maksimal ndaj çdo klienti.

Cilësi maksimale

Cilësi maksimale produktesh dhe kontroll i vazhdueshëm për cilësinë e shërbimit.

Marka Nderkombetare

Brandet dhe markat më të njohura.

Oferta javore

Oferta javore dhe ulje cmimesh periodike për të gjithë klientët tanë.​

ÇDO QINDARKË VLEN!​

KARTE KLIENTI

Karta e klientit “AnnA” është karta që ju lejon mbledhjen e pikëve gjatë blerjeve në të gjithë rrjetin e dyqaneve tona dhe përdorimin e këtyre pikëve për të bërë blerje apo për te përfituar dhurata.

Me shume

OFERTA/KATALOG

Duke filluar nga data 1 Shtator ne AnnA Market do te gjeni mbi 200 artikuj me oferta te reja. Kohezgjatja e ofertave nga data 1 deri ne 15 Shtator. Artikujt mund te jene me sasi te limituar.

Me shume

ARTIKUJ SEZONAL

Ne te gjitha pikat e shitjes AnnA market do te gjeni te gjithe artikujt e nevojshem per vitin e ri shkollor me cilesine dhe cmimin me te mire ne treg. Suksese ne rrugetimin tuaj te dijes!

Me shume

CFARE DO GATUANI SOT

Gatimi behet me i thjeshte me AnnA Market. Per t'ju ardhur ne ndihme amvisave ju kemi pergatitur disa receta gatimi. Klikoni tek butoni me poshte per te pare te gjitha recetat. Ju befte mire!

Me shume
PRODUKTE TË TË GJITHA MARKAVE DHE ÇDO GJË QË KËRKONI!
GJITHCKA NE ANNA MARKET
Të gjitha dyqanet e AnnA Market ofrojnë një gamë të gjerë produktesh, duke filluar nga ushqimore, sende thelbësore shtëpiake, kujdesi për bebet, verërat dhe pijet.
CILESI DHE SIGURI ME MARKA NDERKOMBETARE
Ne tregtojmë vetëm produkte me cilësi të lartë dhe marrim përgjegjësi për të siguruar origjinalitetin e tyre,prandaj kemi zgjedhur të punojmë me marka të mirënjohura botërore.
MBESHTESIM PRODHUESIT VENDAS
Origjina e produkteve është e rëndësishme për ne, prandaj punojmë vetëm me prodhuesit që plotësojnë standardet tona. Nje pjese e madhe e produkteve janë prodhime 100% shqiptare.
KU MUND TE NA GJENI

AnnA Market  sot numeron 12 dyqane, me nje staf me rreth 150 punetore.

Çdo qindarkë vlen! ...

Ne ju sjellim ide, kompozimet mund ti bëni sipas dëshirës! ...

Mos u shqetësoni!
Qymyrin dhe ndezësin i gjeni në AnnA Market!
Po çfarë të piqni?
Në frigoriferët e AnnA Market ka zgjedhje nga më të ndryshmet, që nga biftek viçi dhe derri, kollofacet e @tona.al, suxhuk @kazazi.al, frankfurter dhe qofte @ehw_gmbh dhe salçiçet @fix.al

Një fundjavë të mbarë!
...

Trileçe nga duart e arta të Mirelës @papare_thebeautyofsmallthings për të ëmbëlsuar fundjavën dhe përkëdhelur familjen. Përbërësit si mëposhtë:
Për kemun
- 5 vezë
- 5 lugë sheqer
- lugë miell
- 1/2 lugë caj me fryrës keku
Për qumështin:
- 175 gr qumësht i kondesuar
- 500 ml pana
- 1 l qumësht
- Vanilje
Karamel për lartë

1- rrahim të bardhat e vezëve me sheqerin deri sa të bëhen shkumë e qëndrueshme, shtojmë të berdhat e vezëve dhe më pas miellin dhe fryrësin. E pjekim në tavë të lyer me gjalpë dhe miell për 30 min me 180 gradë.
- 2 Përziejmë në tas 3 llojet e qumështit.
- 3 Pasi tëftohet e heqim kekun nga tava, e shpojmë si lartë dhe poshtë me kunja druri, hedhim 1/3 e lëngut në tavë dhe vendosim kekun sipër lëngut. Shtojmë pjesën e mbetur sipër kekut deri sa ta thithi të gjithë.

- 4 e mbulojmë me karamel gjithë sipërfaqen e kekut dhe e vendosim ne frigorifer.

Përbërësit i gjeni të gjitha në AnnA Market.

Ju bëftë mirë!
...

Zgjohuni dhe jepni më të mirën tuaj! ...

This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.
Phone
Email
WhatsApp
Whatsapp

Add the number to the Contacts on your phone and send us a message via app.

Call us:

+355676034402

Phone
Email